Sad Angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad Angel

City of Angels
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Гората

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Кейт Б.
Admin
Кейт Б.


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 109
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Гората   Гората Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 9:42 am

Тук е мистичната гора на Sad Angel.

Гората 12476035_a363ea1bb0
Back to top Go down
https://sadangelcity.forumotion.net
Кейт Б.
Admin
Кейт Б.


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 109
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 10:52 am

Кейт се движеше из гората и вече не се притесняваше да покаже вампирската си форма.Тук всички обитатели , които не бяха много знаеха за нейната тъмна тайна.Тя продължи през гората и стигна до една порутена колиба , която се крепеше на няколко изгнили дъски.Тя почука на малката и изгнила вратичка.Отвътре излезе едно момиче и с поглед подкани Кейт да влезе.Тя влезна вътре там имаше момичет и момчета , които я поздравиха с кимане или усмихвка.Тя отвръщаше със същото.Кейт продължаваше да се движи с това момиче , което беше отворило.Те стигнаха до една друга врата.Там момичето си тръгна , а Кейт я отвори и влезе вътре.Там беше пълно с кръв.От тази миризма Кейт се опияни.Тя взе една от големите кани кръв и започна да се храни безмълно.В момента не беше подходящо да се храни от хората , защото те подозираха нещо.Тук вампирите складираха храната си.Кейт изспи две такива калби и седна на едни стол много замислена
Back to top Go down
https://sadangelcity.forumotion.net
Майли Сайръс
Admin
Майли Сайръс


Години : 28
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 82
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 5:17 am

Майли също се запъти към гората. Тя подозираше , че Кейт е или вампир или върколак , но повече клонеше към вампир. Тя си мислеше така , защото беше срещала вампири и с тях е била близо две години. Тя влезна във гората. Там беше тъмно и мрачно. От всякъде се чуваха най - различни шумове. Майли вървеше ли вървеше. Изведнъж чу някакви стъпки зад нея.....
Back to top Go down
Кейт Б.
Admin
Кейт Б.


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 109
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 8:24 am

Кейт размишлява известно време в тази колиба , но усети някаква заплаха....Да това беше вещица.Кейт се беше научила да разпознава този аромат от километри.Тя скочи от стола излезе от стаята и отиде при един друг вампир.Прошепна му нещо в ухото и той направи знак на другите.Тук много не се разговаряше те обичаха да общуват със знаци.Една вампирка направи някакъв жест с ръка и колибата изчезна от погледа на всички в гората.
Back to top Go down
https://sadangelcity.forumotion.net
Селена Гомез

Селена Гомез


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 62
Join date : 2010-01-03

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 8:32 am

-Е тук сме Клеар сега ми обясни как стана така че кракат ти стана така абе незнам какво говоря.
На Сел и беше малко гадно че и тя има малка тайна,е не беше толкова малка но...
-Добре успокой се Клеар и ми разкажи ако не искаш недей-каза доброто момиче.
Back to top Go down
Клеър Бенет

Клеър Бенет


Години : 31
Брой мнения : 65
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 8:37 am

Те пристигнаха и Клеър усети че е време да започне.
- Ами не ме мисли за вълшебник, вещица или нещо такова, просто имам дарба. Тялото ми се лекува от само себе си през цялото време. И да, наистина усещам болката, не се преструвам. Единствената разлика е че бързо се лекувам и ... най-вероятно няма да мога да умра като обикновените хора. Цялото ми семейство е като мен. Е, не точно с тази дарба, но й те имат някакви. И чесно казано би трябвало да съм на 19, но изглеждам на 17.

Клеър се почуства странно че за първи път й е толкова лесно да изрази това, което ставаше с нея. Тя погледна към новата си приятелка, надявайки се да не я помисли за откачалка.
Back to top Go down
Селена Гомез

Селена Гомез


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 62
Join date : 2010-01-03

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 8:46 am

-Разбирам как се чувстваш-каза изчервеното момиче.
-Всъщнос и аз имам такава дарба.Мога да правя всякакви магии с едно помахване на ръката.Аз те отлепих от пейката с боя и те излъгах за супер маркета скрих се зад едно дърво.
Сел погледна малко тъжно Клеар и я прегърна
Back to top Go down
Майли Сайръс
Admin
Майли Сайръс


Години : 28
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 82
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 9:20 am

Мали незнаеше какво да прави сама във тази гора-тъмна и страшна. Реши да се маха от там преди да е станало нещо лошо. Тя бавно излизаше от гората , като се запътваше към покрайнините.
Back to top Go down
Кейт Б.
Admin
Кейт Б.


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 109
Join date : 2010-01-02

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 12:30 pm

Кейт се отдели от вампирите и тръгна към покрайнинте на спокойствие.
Back to top Go down
https://sadangelcity.forumotion.net
Sponsored content





Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората Icon_minitime

Back to top Go down
 
Гората
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sad Angel :: Южни Квартали-
Jump to: