Sad Angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad Angel

City of Angels
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Записване за хора

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Майли Сайръс
Admin
Майли Сайръс


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 82
Join date : 2010-01-02

Записване за хора Empty
PostSubject: Записване за хора   Записване за хора Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 10:43 am

Тук ще записвате героя си ако искате той да е човек. Трябва да напишето това:

/снимка на героя/

Име:
Възраст:
Външен вид:
Характер:
История:
Back to top Go down
Клеър Бенет

Клеър Бенет


Години : 31
Брой мнения : 65
Join date : 2010-01-02

Записване за хора Empty
PostSubject: Re: Записване за хора   Записване за хора Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 2:15 am

Записване за хора Claire

Име:
Клеър Бенет

Възраст:
17

Външен вид:
Горе на снимката се вижда, но това че съм руса да не ви подвежда!


Способност:
Бърза регенерация на клетките (също по-бързо клетъчната регенерация, спонтанно възстановяване, регенериране тъкан, регенериране епителни клетки, или просто регенериране или лечение) е способността да се регенерира клетките са изложени на повишен процент, което води до физически наранявания изцеление в рамките на секунди или минути. Или по накратко - тя се лекува от самосебе си при всякакви травми, бедствия и т.н. Тя никога не може да умре!


Местоположение:
Одеса, Тексас - преди
Мидланд, Тексас - преди
и Ню Уорк - сега


Характер:
Общовзето се определям като инатлива, упорита и здраво стъпила на земята жена. Не съм детето за което ме мислят! Не обичам хора, които са арогантни, нервни и нямат чуство за хумор. Имам чуство за отговорност. Тактична съм и не се страхувам от тъмното. Не съм гнуслива и не обичам синьо сирене

История:
Родена съм на 21 Декември. Зодия стрелец. Може би това ме изчерпва ... Родена съм също така в голямо семейство. Баща ми Ноа е весникар или поне така казва ... Майка ми се казва Сандра. Тя обикновенно си стои в къщи с по-малката ми сестра. Всички я мислим за слаба и лесно ранима, но все още не сме съзряли истинската й същност. Името на най-големият ми брат е по-известно като Сайлър - убиецът. Името му е Гейбриял и е на 28. Той не искаше да стане такъв, просто му втълпиха че бил специален, нещо повече от другите и той започна да ни убива за да вземе силите ни. Неговата специална дарба, която вече наистина си е негова е силата, да разбира как нещата работят.

Записване за хора Chapte10

Имам и по-малка сестра Аманда. Тя има силата да усеща каквото и стоящият до нея усеща.
В последствие разбрах обаче че съм осиновена. И човекът в когото съм влюбена и буквално мой чичо. Питър ... Питър Петрели.

Записване за хора Milo-Hayden-peter-and-claire-2502878-769-504

Вид: човек с дарба
Back to top Go down
Майли Сайръс
Admin
Майли Сайръс


Години : 27
Местожителство : Смолян
Брой мнения : 82
Join date : 2010-01-02

Записване за хора Empty
PostSubject: Re: Записване за хора   Записване за хора Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 2:30 am

Одобрена си flower
Back to top Go down
Sponsored content





Записване за хора Empty
PostSubject: Re: Записване за хора   Записване за хора Icon_minitime

Back to top Go down
 
Записване за хора
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Записване за вампири
» Записване за върколаци
» Записване за ангели
» Записване за вещици и магьосници

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sad Angel :: Записване-
Jump to: